Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA"

Utworzono dnia 11.03.2024

kartka wielkanocna, na kartce koszyk, pisanki kurczak, motyl i napis

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ

-ROSTRZYGNIĘTY!!!

Młodzi mieszkańcy naszej gminy po raz kolejny pokazali nam swój talent plastyczny i wzięli udział w gminnym konkursie, który cieszył się dużym zainteresowaniem wpłynęło 61 prac. Wybór najlepszych okazał się dużym wyzwaniem. Każda kartka pokazywała talent, pracę i serce włożone w jej stworzenie. Komisja konkursowa oceniając prace szczególnie brała pod uwagę samodzielność, kreatywność oraz zgodność techniki wykonania z regulaminem konkursu. Po burzliwych obradach postanowiła przyznać jedną nagrodę główną i wyróżnienia w każdej kategorii wiekowej. Zwycięska kartka, którą wykonała Barbara Bakun ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie-Osadzie została oficjalną kartką Samorządowego Ośrodka Kultury w Komarowie-Osadzie na nadchodzące święta Wielkanocne.

czytaj dalej na temat: WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA WIELKANOCNA"

Gminny Dzień Kobiet

Utworzono dnia 11.03.2024

 

Gminny Dzień Kobiet, świetlica wiejska, scena na niej grupa meżczyzn i trzy kobiety trzymające bukiet kwiatów

„Kobiety jesteście wyjątkowe” te słowa były mottem spotkania zorganizowanego z okazji Gminnego Dnia Kobiet w świetlicy w Janówce. W uroczystości wzięły udział Panie kierujące gminnymi jednostkami organizacyjnymi, radne, sołtyski, Panie zrzeszone w lokalnych organizacjach społecznych działających na terenie gminy. Spotkanie otworzyła Pani Wójt Wiesława Sieńkowska. W swoim wystąpieniu podkreśliła rosnącą rolę kobiet i ich zaangażowanie w życie społeczne. Zauważyła, że współczesne kobiety to osoby wyjątkowe, wszechstronnie wykształcone, potrafiące decydować o sobie i dokonywać dobrych wyborów. Wszystkim kobietom życzyła, aby w swoim życiu trafiały na mądrych, wspierających mężów i partnerów, takich, którzy potrafią zrozumieć, doceniać i szanować.

Nawiązując do zbliżającego się Dnia Mężczyzny Wójt Gminy życzyła wszystkim Panom tworzenia zdrowego, szczęśliwego życia.

Dopełnieniem Gminnego Dnia Kobiet było wręczenie zebranym Paniom kwiatów przez Panów obecnych na uroczystości na czele z Przewodniczącym Rady Gminy Jerzym Pałczyńskim, Wiceprzewodniczącym Rady Gminy Edwardem Schabem, Wicewójtem Stanisławem Siekiem. Wszystkim zebranym Wójt wręczyła karty afirmacyjne „Słowa mocy”, budujące wewnętrzną siłę, wzmacniające poczucie własnej wartości, pozwalające tworzyć świadome i szczęśliwe życie.

Wspólne świętowanie uprzyjemniły koncerty: duetu Barbary Rabiegi i Waldemara Kondraciuka, Wielopokoleniowej Orkiestry Dętej pod batutą Pana Ryszarda Gryciaka i zespołu Klubu Seniora „Legenda” pod kierunkiem Janusza Bogatko. Z radością wysłuchaliśmy bogatego repertuaru, który dostarczył sporą dawkę energii i pozytywnych emocji, wywołując uśmiech na twarzach zebranych.

Entuzjastycznie został przyjęty pokaz mody papierowej „ECO STYLE” przygotowany przez grupę plastyczną działającą przy Samorządowym Ośrodku Kultury pod kierunkiem Pani Urszuli Pakuły. Nasze młode projektantki wykazały się dużą kreatywność przygotowując niezwykły pokaz kreacji na różne okazje. Pokaz dostarczył wszystkim gościom dużo radości i został nagrodzony gromkimi brawami.

Święto Kobiet to był dzień pełen radosnej aury, miłych wrażeń i dobrej energii, która będzie nam towarzyszyć przez kolejne dni.

Organizatorzy:

Wójt Gminy Komarów-Osada,

Samorządowy Ośrodek Kultury,

Koła Gospodyń Wiejskich w Janówce.

 

czytaj dalej na temat: Gminny Dzień Kobiet

Życzenia

Utworzono dnia 08.03.2024

Życzenia

Utworzono dnia 08.03.2024

Dzień Kobiet

Utworzono dnia 07.03.2024

Grafika, życzenia dla kobiet,cytaty z wierszy i piosenek

Piknik czytelniczy "Z książką w tle"

Utworzono dnia 18.07.2017, 20:25

ZAŁĄCZNIKI:

								

FORMULARZ ZGŁOSZENIA UDZIAŁU W PROJEKCIE STREFA 60+

Utworzono dnia 15.05.2017, 14:35

Karta zgłoszenia

Utworzono dnia 02.01.2017, 08:40

Regulamin

Utworzono dnia 02.01.2017, 08:40

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 78

W poprzednim tygodniu: 88

W tym miesiącu: 183

W poprzednim miesiącu: 408

Wszystkich: 14314

Nasza Placówka

 

Poniedziałek

10.00-18.00

Wtorek

7.30- 16.00

Środa

7.30- 16.00

Czwartek

7.30- 16.00

Piątek

7.30- 16.00

Pierwsza 

sobota miesiąca

 

8.00-14.00

Trzecia 

sobota miesiąca

 

14.00-20.00

Bannery boczne

 

 

 

Zegar