Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Życzenia

Utworzono dnia 05.04.2023

Dzień Sołtysa

Utworzono dnia 13.03.2023

Bukiet kolorowych kwiatów

10 marca 2023 roku w świetlicy wiejskiej w Komarowie-Wsi uroczyście obchodzono „Dzień Sołtysa”. Pani Wójt Wiesława Sieńkowska w swoim wystąpieniu podkreśliła, że Sołtys to wyjątkowa funkcja publiczna, a codzienna ich praca jest najbliżej ludzkich spraw, bo sołtysi aktywnie komunikują się z lokalną społecznością i pełnią rolę gospodarzy wsi. Pani Wójt wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Panem Jerzym Pałczyńskim i Sekretarzem Gminy Panem Stanisławem Siekiem dziękowali Paniom Sołtyskom i Panom Sołtysom za trud ich codziennej pracy na rzecz mieszkańców sołectw. Złożyli najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, a także satysfakcji z podejmowanych wyzwań i kreatywnych inicjatyw.

czytaj dalej na temat: Dzień Sołtysa

Gminny Dzień Kobiet

Utworzono dnia 08.03.2023

Hala sportowa, uczestnicy uroczystości, kobiety i mężczyźni w mundurach strażackich siedzą w rzędach , wszyscy trzymają kwiaty w doniczkach

Święto Kobiet, które odbyło się w hali sportowej w Komarowie-Osadzie, było okazją do wspólnego spotkania i wprowadziło wszystkich obecnych w pogodny nastrój. Był to dzień pełen radosnej aury, miłych wrażeń i dobrej energii, która będzie nam towarzyszyć przez kolejne dni.

W uroczystości wzięły udział Panie kierujące gminnymi jednostkami organizacyjnymi, radne, sołtyski, Panie zrzeszone w lokalnych organizacjach społecznych działających na terenie gminy. Spotkanie, swoją obecnością, uświetnili: Pani Monika Pawłowska Poseł na Sejm RP i Pan Zbigniew Wojciechowski Wicemarszałek Województwa Lubelskiego. Nasi goście skierowali wiele ciepłych słów w stronę wszystkich kobiet, akcentując rolę kobiety w codziennym życiu. Pani Poseł Monika Pawłowska podkreśliła, że każda kobieta ma w sobie swoją supermoc, którą trzeba z siebie wydobyć i wytrwałe dążyć do celu, nie zrażać się przeciwnościami a skupić się na szukaniu rozwiązań, na tym co dobre dla nas wszystkich.

Pani Wójt Wiesława Sieńkowska w swoim wystąpieniu podkreśliła, że działania na rzecz „prawdziwej” równości w dobie teraźniejszości są wyzwaniem dla wszystkich. W dzisiejszych czasach być kobietą, to mieć wolny wybór i móc stanowić o sobie samej, być usłyszaną, zrozumianą, docenioną w domu i w pracy. Bo kobiety są silne, rezolutne i odważne.

Życzyła wszystkim kobietom, aby w swoim życiu trafiały na mądrych mężczyzn, wolnych od kompleksów i stereotypowego myślenia o kobietach. Takich, którzy sprawy swoich żon, matek i córek traktują poważnie. Bo w związkach potrzebna jest równowaga i szacunek. W swoim wystąpieniu nawiązała do zbliżającego się Dnia Mężczyzny. Wszystkim Panom złożyła życzenia. Podziękowała im, że rozumieją potrzeby kobiet i współpracują z nimi na różnych niwach. Dopełnieniem Gminnego Dnia Kobiet było wręczenie zebranym Paniom kwiatów przez przewodniczącego Rady Gminy Jerzego Pałczyńskiego, Z-ca Wójta Gminy Pana Stanisława Sieka, druhów Strażaków.

Wspólne świętowanie uprzyjemniły koncerty zespołu „ShowMen” i Wielopokoleniowej Orkiestry Dętej pod batutą Pana Ryszarda Gryciaka. Z radością wysłuchaliśmy bogatego repertuaru, który wprowadził zebranych w radosny nastrój, wywołując entuzjazm i gromkie brawa.

 

Organizatorzy:

Wójt Gminy Komarów-Osada,

Samorządowy Ośrodek Kultury,

Koła Gospodyń Wiejskich w Wolicy Śniatyckiej.

czytaj dalej na temat: Gminny Dzień Kobiet

Życzenia

Utworzono dnia 08.03.2023

Piknik czytelniczy "Z książką w tle"

Utworzono dnia 18.07.2017, 20:25

ZAŁĄCZNIKI:

								

FORMULARZ ZGŁOSZENIA UDZIAŁU W PROJEKCIE STREFA 60+

Utworzono dnia 15.05.2017, 14:35

Karta zgłoszenia

Utworzono dnia 02.01.2017, 08:40

Regulamin

Utworzono dnia 02.01.2017, 08:40

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 24

W poprzednim tygodniu: 68

W tym miesiącu: 55

W poprzednim miesiącu: 326

Wszystkich: 9006

Nasza Placówka

Poniedziałek

11.00-19.00

Wtorek

8.00- 16.00

Środa

8.00- 16.00

Czwartek

8.00- 16.00

Piątek

8.00 -16.00

Pierwsza i trzecia

sobota miesiąca

8.00 -14.00

   

Bannery boczne

 

 

 

Zegar