Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

31. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIATECZNEJ POMOCY

Utworzono dnia 01.02.2023
Czcionka:

Zbiórka odbywała się w miejscowościach gminy Komarów-Osada: Antoniówce, Dubie, Komarowie-Osadzie, Janówce i Zubowicach. W tym roku w kweście uczestniczyła młodzież i strażacy z terenu naszej gminy: Hanna Białoszewicz i Eliza Danilewicz, Bartłomiej Saczek i Jakub Churzępa, Emilia Wałaszyk i Wiktoria Worobiej, Aleksandra Górska, Michał Bałuta, Jolanta Handziuk, Ryszard Tuz, Edward Schab, Michał Niedźwiedź, Szymon Niedźwiedź, Jacek Kostrubiec,  Adrian Ulanowski, Henryk Baraniecki i Jerzy Lewczuk.

Dziękujemy Wam Kochani wolontariusze, bo dzięki waszej charytatywnej pracy udało się zebrać tak dużą kwotę !!!Jesteście najlepsi!!! Pamiętajcie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy To Wy!!!

Koordynacją 31 Finału WOŚP zajęły się Iwona Pełypyszyn - Dyrektor Samorzadowego Ośrodka Kultury w Komarowie-Osadzie, Magdalena Bąk i Beata Fizia.

W czasie Finału w Bibliotece Publicznej w Komarowie-Osadzie odbył się kiermasz ciast przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich oraz stowarzyszenia z terenu gminy. Przepyszne ciasta upiekły : Koło Gospodyń Wiejskich w Antoniówce, Koło Gospodyń Wiejskich w Dubie, Koło Gospodyń Wiejskich w  Janówce, Koło Gospodyń Wiejskich w Kadłubiskach, Koło Gospodyń Wiejskich w Krzywymstoku, Koło Gospodyń Wiejskich w Wolicy Śniatyckiej oraz Stowarzyszenie Aktywni w Kulturze w Komarowie-Osadzie i Stowarzyszenie "W dobrej wierze" w Wolicy Brzozowej. Dochód ze sprzedaży ciast w całości był przeznaczony na WOŚP.

Wszystkim wolontariuszom i ofiarodawcom, którzy wsparli tę szlachetną inicjatywę bardzo dziękujemy za Wasze wielkie serca.

Organizatorami tegorocznej akcji były: Gmina Komarów-Osada, Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie oraz Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Komarowa Osady, Duba i Antoniówki.  

31 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Utworzono dnia 01.02.2023, 16:12

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 47

W poprzednim tygodniu: 84

W tym miesiącu: 246

W poprzednim miesiącu: 493

Wszystkich: 13969

Nasza Placówka

 

Poniedziałek

10.00-18.00

Wtorek

7.30- 16.00

Środa

7.30- 16.00

Czwartek

7.30- 16.00

Piątek

7.30- 16.00

Pierwsza 

sobota miesiąca

 

8.00-14.00

Trzecia 

sobota miesiąca

 

14.00-20.00

Bannery boczne

 

 

 

Zegar